Monthly Archives birželio 2017

Apdovanoti geriausieji

2017-06-13

Plačiau

Lietuvos mokyklų žaidynių finalinis etapas Alytuje

2017-06-05

Plačiau

,,Geros nuotaikos ritmu pasitikime vasarą kartu!”

2017-06-03

Smagu ir kartu simboliška, kad nerūpestinga vasara, atostogos prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ta proga, gegužės 31 dieną, įvyko baigiamoji metų šventė „Geros nuotaikos ritmu pasitikime vasarą kartu!“. Džiaugsmingą nuotaiką visiems palaikė šventės vedančioji Vasara, kuri kvietė visus dalyvius dainuoti, šokti ir linksmintis kartu.

„Sudie, darželi, mielas!“ – tarė ir mūsų priešmokyklinukai. Didelės sėkmės, ryžto, drąsos keliaujant naujais pažinimo keliais, vaikams linkėjo mokyklos – darželio direktorė Vita Poškienė.

Sudie,pradine, nuostabi

2017-06-03

Taip su 4-ąja klase atsisveikino Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus ketvirtokai. Į salę, kur buvo susirinkę svečiai, mokytoja D. Kaupienė ir mokinukai suėjo vilkėdami mantijomis ir kepurėmis. Šiam reginiui abejingų neliko. Ketvirtokų tėveliai, kartu su mokiniais paruošė  atsisveikinimo,  su pradine mokykla,  programą, kurioje liejosi eilės, skambėjo dainos, valso ritmu sukosi ketvirtokų ir tėvelių poros.

Pasveikinti ketvirtokų su gražia mokslo metų baigimo švente kaip visada atvyksta didelis būrys svečių ir draugų; Baisogalos gimnazijos direktorė R. Juškevičienė, Baisogalos seniūnas R. Kalvaitis,  Radviliškio r. etninės kultūros ir amatų centro direktorė E. Karaliūnaitė-Kablienė. Pakiršinio kaimo seniūnaitis E. Valba.

Plačiau

Mokslo metų baigimo šventė „Jūros dugno pasakoje.“

2017-06-01

Baisogalos mokyklos-darželio Skėmių skyriaus ugdytinių šventės – tai nuostabūs spektakliai, kuriuose dalyvauja visi vaikai. Dekoracijos, muzikiniai, choreografiniai ir režisūriniai sprendimai žavi susirinkusius ir ilgai išlieka atmintyje. Šių mokslo metų baigimo šventė vyko  „jūros  dugne“. Scenoje įvairios žuvytės ir kiti vandens gyventojai norėjo atverti lobių skrynią. Po ilgų ieškojimų visi surado pačias didžiausias vertybes – meilę, gerumą, draugystę, atjautimą.

Mokyklos-darželio direktorė V. Poškienė įteikė ketvirtokams pradinio išsilavinimo pažymėjimus, labai gerai besimokantiems ir pavyzdingo elgesio mokiniams padėkos raštus, padėkojo už bendradarbiavimą ir paramą tėveliams.