Archive for birželio, 2017

Vaikų vasaros poilsio stovykla

Birželio 1-9d.  mūsų įstaigoje veikė vaikų vasaros poilsio stovykla. Stovyklautojai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose ir puikiai praleido laiką.

Apdovanoti geriausieji

Birželio 8d. Baisogalos mokyklos-darželio labai gerai besimokantys mokiniai, konkursų ir varžybų nugalėtojai vyko į pramoginę ekskursiją Šiauliuose. Vaikai džiaugėsi aktyviomis pramogomis SPLIUS ,,Nuotykių parke” ir žaidė boulingą.

Lietuvos mokyklų žaidynių finalinis etapas Alytuje

Birželio 3 d. Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2006 m. ir jaunesnių) finalinės kvadrato varžybos. Jose dalyvavo Baisogalos mokyklos –darželio sportininkai, per visus mokslo metus  įveikę ne vieną atrankos etapą. Labai atkaklioje kovoje I-ąją vietą iškovojo Vilkaviškio raj. Pilviškių ,,Santakos“ gimnazijos sportininkai, II-ąją vietą laimėjo Baisogalos mokyklos-darželio komanda, III-ąją -Kauno raj. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos sportininkai.

Jaunieji varžybų nugalėtojai įsiliejo į kasmetinės masiškiausios olimpiniam judėjimui skirtos šventės-Olimpinės dienos, vykusios Alytuje, dalyvių gretas. Šios šventės metu tradiciškai vyko ir didžiausio moksleiviams skirto sportinio renginio-Lietuvos mokyklų žaidynių finalinis etapas. Visus metus jaunieji sportininkai, atstovaudami savo mokykloms, rungtyniavo įvairių sporto šakų varžybose. Alytų užplūdo į finalinį žaidynių etapą patekusios geriausios Lietuvos mokyklų komandos- apie 600 moksleivių. Varžybų nugalėtojų komandos didžiojoje renginio scenoje buvo apdovanotos taurėmis , medaliais, diplomais ir Lietuvos mokyklų žaidynių marškinėliais.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos sportininkai vieni iš geriausių Lietuvoje ir dėkojame sportininkų komandos trenerėms Z.Bliznikienei ir D.Volskytei už puikų mokinių paruošimą.

,,Geros nuotaikos ritmu pasitikime vasarą kartu!”

Smagu ir kartu simboliška, kad nerūpestinga vasara, atostogos prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ta proga, gegužės 31 dieną, įvyko baigiamoji metų šventė „Geros nuotaikos ritmu pasitikime vasarą kartu!“. Džiaugsmingą nuotaiką visiems palaikė šventės vedančioji Vasara, kuri kvietė visus dalyvius dainuoti, šokti ir linksmintis kartu.

„Sudie, darželi, mielas!“ – tarė ir mūsų priešmokyklinukai. Didelės sėkmės, ryžto, drąsos keliaujant naujais pažinimo keliais, vaikams linkėjo mokyklos – darželio direktorė Vita Poškienė. Read the rest of this entry »

Sudie,pradine, nuostabi

Taip su 4-ąja klase atsisveikino Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus ketvirtokai. Į salę, kur buvo susirinkę svečiai, mokytoja D. Kaupienė ir mokinukai suėjo vilkėdami mantijomis ir kepurėmis. Šiam reginiui abejingų neliko. Ketvirtokų tėveliai, kartu su mokiniais paruošė  atsisveikinimo,  su pradine mokykla,  programą, kurioje liejosi eilės, skambėjo dainos, valso ritmu sukosi ketvirtokų ir tėvelių poros.

Pasveikinti ketvirtokų su gražia mokslo metų baigimo švente kaip visada atvyksta didelis būrys svečių ir draugų; Baisogalos gimnazijos direktorė R. Juškevičienė, Baisogalos seniūnas R. Kalvaitis,  Radviliškio r. etninės kultūros ir amatų centro direktorė E. Karaliūnaitė-Kablienė. Pakiršinio kaimo seniūnaitis E. Valba. Read the rest of this entry »

Mokslo metų baigimo šventė „Jūros dugno pasakoje.“

Baisogalos mokyklos-darželio Skėmių skyriaus ugdytinių šventės – tai nuostabūs spektakliai, kuriuose dalyvauja visi vaikai. Dekoracijos, muzikiniai, choreografiniai ir režisūriniai sprendimai žavi susirinkusius ir ilgai išlieka atmintyje. Šių mokslo metų baigimo šventė vyko  „jūros  dugne“. Scenoje įvairios žuvytės ir kiti vandens gyventojai norėjo atverti lobių skrynią. Po ilgų ieškojimų visi surado pačias didžiausias vertybes – meilę, gerumą, draugystę, atjautimą.

Mokyklos-darželio direktorė V. Poškienė įteikė ketvirtokams pradinio išsilavinimo pažymėjimus, labai gerai besimokantiems ir pavyzdingo elgesio mokiniams padėkos raštus, padėkojo už bendradarbiavimą ir paramą tėveliams. Read the rest of this entry »

2017 m. birželio mėn.
« Geg   Rgp »