Archive for kovo, 2018

Laukiame šv. Velykų

 

 

SPORTINĖ PRAMOGA ,,SVEIKATOS ŠALIS“

 

  

                             Kovo 27d. ,,Boružėlių“, ,,Drugelių“ ir ,,Ežiukų“ grupių vaikai dalyvavo sportinėje pramogoje ,,Sveikatos šalis“. Į sporto salę, kur vyko pramoga, mažuosius sportininkus pakvietė priešmokyklinio ugdymo pedagogė  Z.Šimkevičienė  ir muzikos pedagogė  V.Simonavičienė.

                      Iš po žiemos miego pabudęs EŽYS , kartu su  vaikais keliavo po ,,Sveikatos šalį“, kurioje, kaip tikriems sportininkams,  buvo gausu sportinių užduočių : mankšta, rungtynės, judrieji žaidimai. Pramogos pabaigoje sveikatos priežiūros specialistė S. Kazincienė kiekvienos grupės mažiesiems sportininkams įteikė po pintinę vaisių.

Džiugu, kad vaikai smagiai ir aktyviai praleido laiką ir į grupes grįžo pakilios nuotaikos.

                     Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Z. Šimkevičienė

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018

 

 

Nuo kovo 19 d. iki 23 d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko veiksmo savaitė „BE PATYČIŲ“. Kiekvieną savaitės dieną buvo vykdomos veiklos skirtos draugiškumui, pagarbai vienas kitam ugdyti. Pirmadienį pradinukai kalbėjosi apie draugystę, gebėjimą tinkamai ją užmegzti ir tinkamai reaguoti į atstūmimą ir vienatvę. Antradienį vaikai kalbėjo apie gebėjimą ir norą padėti šalia esančiam žmogui. Buvo akcentuota, kad kiekvienas gali suteikti pagalbą draugui. Trečiadienį mokiniai tobulino savo sugebėjimą atpažinti savo jausmus, mokėsi sugalvoti ir pasirinkti sprendimus, galinčius padėti įveikti slegiančius jausmus, pratintis ieškoti ir kreiptis pagalbos. Read the rest of this entry »

Mūsų veikla ir pasiekimai

  

 

Baisogalos mokyklos-darželio 2kl. mokinė Faustina Nikšaitė dalyvavo  Vilniaus r. Rukainių gimnazijos organizuotoje respublikinėje piešinių parodoje-konkurse ,,Aš myliu Lietuvą“. Faustina ir jos mokytoja N. Jasaitienė buvo apdovanotos padėkos raštais.

                      Mūsų mokykloje buvo išrinkti geriausiai diktantą rašantys  ketvirtokai – tai Vakaris Danilevičius ( mokyt. D. Volskytė) ir Martynas Miknevičius ( E. Kalvaitinė ), kurie dalyvavo rajoniniame 4 klasių raštingiausio pradinuko konkurse (diktante) ,,100 gražiausių žodžių Lietuvai“, vykusiame Sidabravo gimnazijoje. Sveikiname 4a klasės mokinį Vakarį Danilevičių, užėmusį II-ąją vietą.

BAISOGALOS PRADINUKŲ PERGALĖS NESIBAIGIA

     

 

                             Šeštadienį Baisogalos sporto klube Auridana įvykusiose tarpzoninėse Lietuvos mokyklos  žaidynių ,,Drąsūs , stiprūs vikrūs‘‘ kaimo vietovių tarpe Baisogalos mokyklos darželio komanda vėl pirmoji. Žymiu pranašumu  sportininkai nugalėjo varžovus iš Plungės r. Platelių gimnazijos( II –a vieta) ir Šiaulių r. Bubių  mokyklos ( II-a vieta).

                      Sveikiname nugalėtojus ir jų treneres mokytojas D. Volskytę ir E.Mickuvienę ir linkime didžiulės sėkmės finalinėse varžybose.

Baisogalos mokyklos-darželio informacija                  

PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

    

 

 Baisogalos mokyklos-darželio pradinukai  kovo 20 d. paminėjo vieną svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių Pasaulinę Žemės dieną. Šventės pradžioje susirinkusieji su įdomumu stebėjo inscenizuotą vaizdelį  kaip rūšiuojamos šiukšlės- juk prieš šventę reikia susitvarkyti. Vaikai  sužinojo ne tik kas gi ta mūsų Žemė, kaip ji atsirado, bet ir prisiminė, kaip senovėje žmonės mylėjo ir garbino Žemę. Visiems patiko pasisvečiuoti pasakoje pas Juodąją tetulę, stebėti filmą ,,Saulė Mėnulis ir ŽEMĖ“. Šventės vedantysis Jonas iškėlė klausimą ,,Ką gi mums daryti, kad žemėje būtų gera gyventi?“ Klasės draugai padėjo atsakyti į šį klausimą, primindami ,,nelaužykime medžių, o juos sodinkime; rūšiuokime atliekas, neterškime jomis gamtos; globokime gyvūnus ir augalus; neterškime upių, ežerų, nešiukšlinkime miškų; tik mes visi kartu išsaugosime Žemę kitoms kartoms.‘‘ 4b klasės mokiniai savo šokiu parodė kuo Žemė džiaugiasi. Read the rest of this entry »

,,PLAUKIU UŽ LIETUVĄ“

          

   

                             Baisogalos mokyklos-darželio ugdytiniai džiaugiasi, kad mokslo įstaigoje yra baseinas, kuriame, padedami plaukimo trenerio D.Kilio, jie turi galimybę kartą per savaitę mokytis plaukti.

                      Kovo 16d., kaip ir kiekvieną pavasarį, baseine vyko plaukimo varžybos ,,Plaukiu už Lietuvą“, kur ugdytiniai galėjo parodyti ką išmoko per mokslo metus. Vaikai, plaukdami krūtine, nugara, nardymo rungtyje, patyrė daug džiugių emocijų.

                      Visų amžiaus grupių nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Žemė ir vaikai

          

   

Dangus priklauso Aukščiausiajam, o Žemė — žmonėms.  Pavasarį, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

minima  Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Todėl visi stengiamės saugoti ir branginti savo prigimtinį turtą- žemę.

Baisogalos mokyklos – darželio darželinukai ir auklėtojos  pasiruošė šiai šventei- puikiu akcentu aplinkai papuošti tapo  vaikų darbeliai:vėjo malūnėliai, įvairiaspalvės gėlės, saulutės, paukšteliai.

Žemei skirtos  daineles, priešmokyklinukės Mintautės deklamuojamas labai gražus  eilėraštis, šokiai ir žaidimai, pasižadėjimai ir pagarba. Žemė nori  kad paliktumėm ją gražią, saugią, švarią todėl ji atsiuntė žmonėms  laišką. Raštu prašoma tausoti dirvą, vandenį, augalus ir taiką visame pasaulyje.

 

Baisogalos mokyklos – darželio inf

Baisogaliečių rankose dar viena taurė

  

                       Kovo 10 d. Baisogalos sporto klube ,,Auridana” vyko Lietuvos mokyklų žaidynių  kaimo vietovių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs” estafečių zoninės varžybos.  Jose rungtyniavo 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių geriausios zonos komandos.

                      Mūsų mokyklos sportininkų komanda nuo pat pirmos rungties pademonstravo  puikų žaidimą, susiklausymą ir aukštą žaidimo lygį. Sportininkai visose rungtyse  parodė drąsą, vikrumą, greitį ir, laimėjusi visas rungtis ir tuo pačiu didžiulį pranašumą, iškovojo I-ąją vietą, nugalėjusi Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos ir Kelmės r. Šaukėnų Vlado-Pūtvio Putvinsko gimnazijos pradinių klasių komandas. Read the rest of this entry »

100 dienų mokyklos takeliu

  

                       100… Tas magiškas skaičius kovo 9d. pakvietė Baisogalos mokyklos-darželio pirmokus į  viktoriną ,,100 dienų mokyklos takeliu”, kuri vyko Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje. Pirmokėlius lydėjo mokytoja metodininkė  Z. Bliznikienė .

                      Viktorinoje varžėsi pirmokų komandos iš penkių Radviliškio rajono mokymo įstaigų. Šios viktorinos pagrindinis tikslas – skatinti mokinius bendrauti ir bendradarbiauti dirbant komandoje, plėsti jų akiratį, lavinti kūrybiškumą, loginį mąstymą. Read the rest of this entry »

Paieška
Atributika
Kalendorius
2018 m. kovo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Vas   Bal »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archyvas