Daily Archives 2018-04-11

,,Gyvenu sveikai-sportuoju linksmai“

2018-04-11

Balandžio 6 d. lopšelyje – darželyje „Kregždutė“ vyko Radviliškio rajono sveikatos stiprinančių ikimokyklinio ugdymo mokyklų vaikų konferencija „Gyvenu sveikai – sportuoju linksmai“, skirta Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25 – mečiui. Konferencijos tikslas: formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, vertybines nuostatas ir skleisti gerąją patirtį vaiko sveikatinimo ir saugios aplinkos užtikrinimo klausimais.

Konferencijoje dalyvavo ir sveikatą stiprinantis Baisogalos mokyklos-darželis, kuriam atstovavo šeši ,,Drugelių“ grupės ugdytiniai ir pedagogės D.Mirončikienė, V. Simonavičienė. Mažieji pranešėjai gvildeno ekologinę temą ir žaismingai pristatė pranešimą ,,Mylėkime žemę“.

Plačiau

Mažųjų akcija „DAROM“

2018-04-11

Patys mažiausieji Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus vaikučiai, tik sušilus orams, išsiruošė į lauką tvarkyti savo darželio aplinkos. Nutirpus sniegeliui pasirodė visos „grožybės“ . Taigi pasiraitoję  rankoves kibo į darbą. Su auklėtojomis G. Daugelavičiene ir V. Jasiuliene...