Archive for balandžio 11th, 2018

,,Gyvenu sveikai-sportuoju linksmai“

Balandžio 6 d. lopšelyje – darželyje „Kregždutė“ vyko Radviliškio rajono sveikatos stiprinančių ikimokyklinio ugdymo mokyklų vaikų konferencija „Gyvenu sveikai – sportuoju linksmai“, skirta Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25 – mečiui. Konferencijos tikslas: formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, vertybines nuostatas ir skleisti gerąją patirtį vaiko sveikatinimo ir saugios aplinkos užtikrinimo klausimais.

Konferencijoje dalyvavo ir sveikatą stiprinantis Baisogalos mokyklos-darželis, kuriam atstovavo šeši ,,Drugelių“ grupės ugdytiniai ir pedagogės D.Mirončikienė, V. Simonavičienė. Mažieji pranešėjai gvildeno ekologinę temą ir žaismingai pristatė pranešimą ,,Mylėkime žemę“. Read the rest of this entry »

Mažųjų akcija „DAROM“

Patys mažiausieji Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus vaikučiai, tik sušilus orams, išsiruošė į lauką tvarkyti savo darželio aplinkos. Nutirpus sniegeliui pasirodė visos „grožybės“ . Taigi pasiraitoję  rankoves kibo į darbą. Su auklėtojomis G. Daugelavičiene ir V. Jasiuliene. Maži vaikučiai, maži ir jų darbeliai, bet kaip smagu, kai nuo pat mažumės vaikams  aiškinama apie gamtą, jos teikiama naudą, jos grožį ir puoselėjimą. Mažųjų sutvarkyta teritorija džiugins ir pačius vaikus ir jų tėvelius. O tikimybė, kad vėl atsiras norinčiu numesti šiukšles ten kur  nedera, sumažės. Juk kaip sako liaudies išmintis“ “ Lenk medį, kol jaunas“ . Išmokime visi  –  pamatyti, nepraeiti, pakelti.  Gero, gražaus ir švaraus pavasario.

Pavaduotoja ugdymui  G. Pužauskienė

2018 m. balandžio mėn.