Daily Archives 2018-05-28

95-asis pradžios mokyklos jubiliejus

2018-05-28

Pakiršinio pradžios mokykla šiemet mini 95 –ajį jubiliejų. Mokyklos istorija mena 1923 metus ir pirmąją laidą su trimis mokiniais. Vykstančių reformų metu mokykla keitė savo rūbą iš pradžios mokyklos į Pakiršinio pradinę mokyklą, vėliau mokykla persikėlė į darželio patalpas ir tapo mokykla- daželiu, kuriam ilgus metus vadovavo direktorė O. Adomaitienė, o 2012 m rugsėjo 1d. mokykla –darželis tampa Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriumi ir jam vadovauja direktorė Vita Poškienė.

Mokykla svarbi kiekvienam, todėl šventinį rytmetį  ilgamečiai mokyklos mokytojai, mokiniai ir svečiai rinkosi į mažos mokyklėlės didelį gimtadienį. Džiaugėmės sulaukę garbingų svečių: seimo nario A. Gaidžiūno padėjėjo – sekretoriaus K. Dambrausko ir V. Macijauskienės, Radviliškio r. savivaldybės tarybos nario R. Vaičiurgio, Baisogalos seniūno R. Kalvaičio, Radviliškio r. etninės kultūros ir amatų centro direktorės pavaduotojos D. Džiaugienės, Radviliškio viešosios bibliotekos Vainiūnų skyriaus vedėjos E. Ryšytės, UAB „Gerista“ direktoriaus pavaduotojos V. Būdvytienės.

Plačiau