Daily Archives 2020-10-21

Moliūgų fiesta

2020-10-21

Spalio 20d. Baisogalos mokyklos – darželio rudenišką rytinę tamsą praskaidrino šviečiantys moliūgai-žibintai. Tai puiki ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikų bei tėvelių kūrybinių darbų paroda „Moliūgų fiesta”. Šviečiantys moliūgai – tarsi šviesos palydėtuvės artėjant rudenėlio sutemoms...

Plačiau

Ketvirtokai projekto ,,Olimpinis mėnuo“ prizininkai

2020-10-21

Mūsų mokyklos ketvirtokai praėjusiais mokslo metais dalyvavo LTOK organizuotame projekte ,,Olimpinis mėnuo“.

Mokiniai aktyviai įsitraukė į sportinę ir sveikatą stiprinančią veiklą. Kasryt ,nepriklausomai nuo oro sąlygų, ėjo sveikatingumo ratus aplink mokyklą;kartu su Ąžuolu Galinguoju klasėje darė rytinę mankštą; išbandė naujus žaidimus ir veiklas per kūno kultūros pamokas.

Mokiniai taip pat gilinosi į sveikos mitybos taisykles, patys gamino sveiką maistą, virė košes ir vaišino jomis savo  šeimos narius.

Neliko nuošalyje ir bendravimo bei palankaus sveikatai poilsio temos.

Plačiau