Daily Archives 2014-05-09

Jaunieji kanklininkai

2014-05-09

Mokykloje–darželyje  mokiniai turi galimybę prisiliesti prie senovinio liaudies muzikos instrumento – kanklelių. Vadovaujami  mokytojos V.Simonavičienės, jaunieji kanklininkai noriai lanko užsiėmimus. Puiku, kad berniukai yra  aktyvūs muzikuotojai. Pirmasis pasirodymas  šiltais aplodismentais buvo sutiktas mokyklos-darželio jubiliejiniame koncerte. Jaunieji kankliuotojai puikiai pasirodė ir  tarptautiniame liaudies muzikos atlikėjų festivalyje „Žirginėliai“, kurį organizavo Radviliškio muzikos mokykla.

Plačiau

Motinos diena

2014-05-09

Laukiant gražiausios pavasario šventės – Motinos dienos , neatsitiktinai balandžio 28 – gegužės 2d.d.  mokykloje-darželyje vyko atvirų durų savaitė. Auklėtinių tėvai turėjo galimybę grupėse ir klasėse stebėti ugdomąją veiką. Įstaigos fojė buvo eksponuota darželinukų ir jų šeimos narių knygelių paroda ,,Knygelių šalyje“. Vaikai  kartu su tėveliais, vyresniais broliais ir sesėmis sukūrė originalių, įdomių knygelių.

Plačiau