Monthly Archives birželio 2019

Stovykla ,,Sveikame kūne – sveika siela“

2019-06-19

 

 Nuskambėjus paskutiniam mokslo metų skambučiui, dalis Baisogalos mokyklos-darželio mokinių vėl sugrįžo į mokyklą, kurioje birželio 10-18 d. veikė vaikų vasaros stovykla ,,Sveikame kūne – sveika siela“. Čia laukė susitikimų ir veiklų įvairovė.

Kiekvieną dieną buvo kažkas naujo ir netikėto. Pirmą dieną mokiniai klausė mokyklos VSP specialistės S.Kazincienės, kuri kalbėjo apie higienos įgūdžių svarbą ir išdalino užduočių knygeles apie vasarą tykančius pavojus ir kaip jų išvengti. Vaikai džiaugėsi kelione į Šiaulius, kur žiūrėjo kinofilmą ir žaidė boulingą. Kitomis dienomis mokiniai piešė, žaidė stalo ir judriuosius žaidimus, maudėsi Baisogalos ,,Jūroje“ ir dalyvavo sportinėse pramogose, kuriose buvo kvadrato ir lauko teniso elementų. Mūsų mokyklos Skėmių skyriuje stovyklautojai žiūrėjo pradinukų spektaklį, kurį režisavo mokytoja R. Armonienė.

Plačiau

PASITINKANT VASARĄ

2019-06-14

 

                             Kaip upės vanduo nepastebimai prabėgo laikas, nuplukdęs dar vienerius mokslo metus ir pakvietęs pasitikti vasarą, atsisveikinti su mūsų vyresniaisiais draugais ketvirtokais.

 Birželio 6d., pasiruošę žengti į penktą klasę, jaunieji abiturientai iškilmingai įžengė į salę , kur jų laukė jaunesnieji draugai, mokytojai, tėveliai.

                      Šventės vedantieji Viktorija Rušaitė ir Emilis Stirbys savo augimo kelią pradinėje mokykloje palygino su drugelio vystymosi ciklu… Maži pirmokėliai, ketverius metus augę, stiprėję, įgiję daug žinių ir išskleidę sparnelius, jau pasiruošė skrydžiui į gimnazijos mokslo aukštumas. Šventės dalyviai ir svečiai pasidžiaugė mažųjų abiturientų pasiekimais per ketverius metus, kurių buvo labai daug: olimpiados, konkursai, konferencijos, prizinės vietos sportinėse varžybose, išvykos, susitikimai.

Plačiau

GERIAUSIŲ RAJONO SPORTININKŲ PAGERBIMO ŠVENTĖ

2019-06-11

 

                Birželio 5d. Radviliškio miesto kultūros centre įvyko Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Sporto skyriaus organizuotas 2018-2019 mokslo metų Radviliškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų geriausių sportininkų apdovanojimo šventė.

            Padėkos raštu buvo apdovanoti Šeduvos, Sidabravo, Lizdeikos, Baisogalos gimnazijų, Gražinos pagrindinės mokyklos, V.Kudirkos ir Vaižganto progimnazijų bei Baisogalos mokyklos-darželio sportininkai, kurie Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose iškovojo I-ąją vietą ir ,,Kvadrato“ varžybose – II-ąją vietą.

Plačiau

,,SVEIKA, VASARĖLE“

2019-06-06

Skambant nuotaikingai muzikai gegužės 30 dieną, lydimi geros nuotaikos, visi darželio vaikai, tėveliai, pedagogai ir svečiai susirinko į šventę ,,SVEIKA VASARĖLE“. Skambėjo dainos , eilės, šokiai. Priešmokyklinės grupės vaikai atsisveikino su darželiu...

Plačiau

Smagi kelionė

2019-06-06

 1, 2 ir 4a klasių mokiniai nekantriai laukė gegužės 29- osios .Tą dieną jie leidosi į smagų nuotykį. Nuvykę į Biržų krašto muziejų ,,Sėla”, vaikai ,,persikėlė” į praeitį. Muziejaus salėse susipažino su pilėnų gyvenimu, papročiais, drabužiais, ginkluote. Interaktyviuose ekranuose stebėjo lietuvių mūšių su švedais eigą. Vėliau  visi tapo ,,patrankininkais”, ,,mortyrininkais” arba ,,muškietininkais”. Kiekviena komanda muziejaus ekspozicijoje susiieškojo informaciją apie jiems priskirtą ginklą ir pristatė ją kitoms komandoms. Galiausia išbandė savo taiklumą ,,šaudydami” patranka, mortyra ir muškieta. Pasirodo, mūsų mokinukai labia taiklūs šauliai.

Plačiau