Daily Archives 2021-05-27

Psichologo Evaldo Karmazos nuotolinis seminaras Baisogalos mokykloje darželyje ,, Savęs valdymas stresinių situacijų metu“

2021-05-27

Šiais laikais  kiekvienas patiria stresą darbe, kasdieniame gyvenime. Vieni didesnį, kiti mažesnį, tad nieko kito nebelieka, kaip tik mokytis su juo gyventi arba domėtis kaip jį numalšinti.       Psichologas Evaldas Karmaza gegužės 25 d. Baisogalos mokyklos darželio bendruomenei vedė seminarą „Savęs valdymas stresinių situacijų metu“, kurio metu pasakojo kas sukelia šiuos neigiamus veiksnius, tokius kaip stresą, įtampą, nuovargį, ir kitus. Kokios priemonės ir metodai taikomi, norint išvengti konfliktų darbe bei rimtesnių sveikatos problemų. Lektorius pateikė praktinius patarimus kaip valdyti emocijas, slopinti susierzinimą, nusiraminti.

Plačiau

Respublikinė konferencija „STEAM-ukai mene“

2021-05-27

STEAM – tai ugdymas, paremtas stebėjimais, tyrinėjimais ir kūrybine veikla. Trečiokai visą mėnesį skyrė projektinei veiklai, kurią „paslėpė“ mįslėje „Pramušu ledą – randu sidabrą, pramušu sidabrą – randu auksą“.

Pirmiausia D. Lesickas ir D. Rušaitė surengė vaizdinį pristatymą ir pasakojo apie jų namuose augančius paukščius – nuo vištų iki fazanų, surengė įvairių paukščių kiaušinių parodą.

Plačiau