Monthly Archives balandžio 2021

,,Velykų kiškutis“

2021-04-26

Baisogalos – mokyklos darželio ikimokyklinio ugdymo vyr. pedagogė Daiva Mirončikienė su ,,Drugelių “ gr. vaikais dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus  vaikų, jų tėvų (globėjų) ir mokytojų kūrybinių darbų fotografijų parodoje ,,Velykų kiškutis“. Organizatoriai vaikams ir pedagogei atsiuntė padėkas; Ignui Baltrūnui, Jonui Kaštelianovui, Matui Vaitkevičiui, Joriui Dambrauskui, Urtei Jankauskaitei.

Plačiau

Kūrybos džiaugsmas

2021-04-25

Baisogalos mokyklos – darželio pradinių klasių mokiniai dalyvavo  Tarptautiniame  priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių dailės darbų virtualiame konkurse  ,,Lietuvių skaičiuočių pynė 2021“, kurį organizavo balandžio 14 dieną Radviliškio rajono Gražinos pagrindinė mokykla. Konkurso tikslas yra skatinti vaikus domėtis lietuvių smulkiąja tautosaka, ugdyti aktyvų skaitytoją ir kūrėją. Smagu, kad mūsų mokyklos mokiniai noriai įsitraukė į kūrybinę veiklą  ir pagal šešias  skaičiuotes sukūrė daug nuostabių istorijų apie katinus spalvų ir formos kalba.

Plačiau

Kūrybinis konkursas „Žydintis medis“

2021-04-15

3 klasės mokiniai dalyvavo  respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žydintis medis“. Konkursui buvo pateikta 1507 kūrybiniai darbai. Džiugu, kad ir mūsų mokyklos mokinių darbai neliko nepastebėti.

Plačiau

Vaikų Velykėlės

2021-04-15

1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ organizuotame projekte „Vaikų Velykėlės 2021“.

Dar prieš Velykas klasėse kalbėjo apie Velykų  tradicijas ir iš atskirų detalių sukūrė kolektyvinį margutį.

Plačiau

Trečiokai draugauja su knyga

2021-04-15

Trečiokai savo klasėje turi gausią bibliotekėlę ir yra aktyvūs skaitytojai.

Balandžio 2 d. – Tarptautinė vaikų knygos diena. Tą dieną trečios klasės mokiniai dalyvavo virtualiame susitikime su knygų serijos „Skruzdėliukas Nežiniukas“ autore Rasa Dmuchovskiene ir dailininku Gintaru Jociumi. Jau dvi šios serijos knygas trečiokai turi klasėje ir kolektyviai jas perskaitė. Tai ne tik žaismingi skruzdėliuko nuotykiai, bet kartu ir pažintiniai pasakojimai apie miško gyventojus.

Plačiau

„Garbingas vardas – Lietuva“

2021-04-15

3 klasės mokiniai Ūla Pužauskaitė ir Domas Lesickas dalyvavo  respublikiniame pradinio  ugdymo pedagogų ir vaikų projekte ,,Garbingas vardas  – Lietuva”.  

Organizatoriai  skyrė padėkas už kūrybiškumą, skleidžiamą meilę ir šilumą Lietuvos vardui!

Mokytoja Daiva Volskytė

Plačiau

Margutis iš gamtinės medžiagos

2021-04-15

Penki Baisogalos mokyklos – darželio 2-3 kl. spec. poreikių mokinukai su logopede L.Krūgeliene dalyvavo respublikinėje virtualioje specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių asmenų kūrybinių (vaizdo) darbų parodoje „Vaikų Velykėlės“, kurią organizavo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos specialiojo ugdymo skyrius. Šios parodos tikslas – suteikti galimybę išbandyti įvairias meninės raiškos priemones, technikas; ugdyti dalyvių kūrybinį aktyvumą, išradingumą, estetinį suvokimą ir sukurti margutį iš gamtinės medžiagos.

Plačiau

„Gražiausi žodžiai Tėčiui “

2021-04-15

Baisogalos mokyklos – darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės: Eglė Tautkuvienė, Rima Briedelienė, vyr. logopedė L. Krūgelienė organizuoja respublikinę virtualią  ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų kūrybinių darbų parodą „Gražiausi žodžiai Tėčiui “, kuri skirta paminėti Tėvo dieną, birželio 6-ąją.

                      Prašome dalyvauti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogus ir ugdytinius.

Nuostatai pridedami . Peržiūrėti nuostatus spauskite čia

Plačiau

Pasaulinė sveikatos diena Baisogalos mokykloje- darželyje

2021-04-08

Minint pasaulinę sveikatos dieną balandžio 7, Baisogalos mokyklos -darželio Ežiukų grupės ugdytiniai, tyrinėjo maisto pasirinkimo piramidę, aiškinosi kas yra sveikata ir kaip ją išsaugoti. Spalvino daržoves ir vaisius. Malonu jog vaikai daug žino koks yra sveikas maistas, pažįsta daržoves ir vaisius, domisi jiems pateikiama informacija, noriai dalyvauja praktinėje paskaitėlės dalyje.

Plačiau

Padėkos diena 1 klasėje

2021-04-04

Pirmokai nuotolinio mokymosi metu dalyvavo įvairiuose virtualiuose konkursuose. Sugrįžę į mokyklą  pasidžiaugė  savo nuveiktais darbais.
 Mokinukai noriai dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro organizuotame piešinių – virtualios parodos konkurse ,, Nupiešk Kalėdų Senelio Kojinę- 2020“, Palonų daugiafunkcinio dienos centro piešinių konkurse ,, Švenčių laukiant“ ir  Baisogalos kultūros centro konkursuose.

Plačiau