Daily Archives 2022-12-14

Eglutės įžiebimo šventė

2022-12-14

Gruodžio 13-osios rytą Baisogalos mokyklos-darželio kieme susirinko visi bendruomenės nariai į Eglutės įžiebimo ir „SALDUMYNO MIESTO “  atidarymo šventę. Tai ženklas, kad Kalėdos jau čia pat. Mokyklos direktorė Aušra Krugelienė susirinkusius mokinius, mokytojus, svečius ir tėvelius pasveikino su artėjančiomis šventėmis, palinkėjo, kad dosnus Kalėdų senelis aplankytų visas šeimas, padėkojo visiems prisidėjusiems prie mokyklos papuošimo. Gražius palinkėjimus perdavė Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė ir BKC direktorė Erika Liukienė. Po ypatingo vaikų skandavimo, eglutė suspindo įvairiaspalvėmis lemputėmis. Nušvito ir papuošta KAKAVINĖ, kurioje  vaišinomės gardžia kakava. Garsūs ugdytinių plojimai ir atliekama daina kvietė pasidžiaugti artėjančiomis kvapniomis Kalėdomis. Šventę užbaigė nuostabaus grožio fejerverkai.

Plačiau

2022-12-14

Šiandien mokykloje-darželyje vėl skambėjo sveikinimai ir padėkos  sportininkų komandai (3-4 kl. mokiniams) bei trenerėms Editai Mickuvienei  ir Nilutei Jasaitienei. Gruodžio 9 dieną Lietuvos kaimo mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose pelniusiems I vietą. Jaunuosius sportininkus sveikino Baisogalos seniūnijos seniūnė Renata Masiulienė, Baisogalos bendruomenės pirmininkas Artūras Radžiūnas, buvęs LR Seimo narys, verslininkas Aurimas Gaidžiūnas, BKC direktorė Erika Liukienė.

Plačiau