Daily Archives 2024-03-01

Rajoninių ,,drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybų nugalėtojai

2024-03-01

Vasario 29 dieną Sidabravo gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės estafečių ,,DRĄSŪS,STIPRŪS,VIKRŪS“ 2013m. gimimo ir jaunesnių mokinių varžybos. Aštuoniose estafetėse rungtyniavo Sidabravo gimnazijos, Baisogalos mokyklos-darželio ir Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos komandos. Po atkaklios kovos , nugalėję visus varžovus, mūsų mokyklos 3-4 klasių sportininkai iškovojo pirmąją vietą.

Plačiau

Kosminis skrydis

2024-03-01

Vasario 28 dieną Baisogalos mokykloje – darželyje vyko interaktyvi edukacinė veikla KOSMINIS SKRYDIS. Mokiniai žiūrėjo pažintinį edukacinį filmą, nukėlusį juos į Saulės sistemą. Jaunieji astronautai susipažino su Saulės sistemos planetomis, patyrė įvairių nuotykių ir netikėtumų. Po kelionės Saulės sistemoje vyko ASTRONAUTŲ VIKTORINA, kurioje dalyvavo kiekviena klasė kaip ypatinga jaunųjų astronautų komanda.

Plačiau