Daily Archives 2024-03-12

„Bėgu Lietuvai“

2024-03-12

Mažieji ikimokyklinukai ir priešmokyklinių grupių ugdytiniai dalyvavo akcijoje „Bėgu Lietuvai“.

Paleiskite įrašą peržiūrai

Zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs “ varžybos

2024-03-12

Kovo 7 dieną Baisogalos mokyklos-darželio 3-4 klasių sportininkų komanda dalyvavo Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos sporto salėje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių ,,DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“ zoninėse estafečių varžybose. Aštuoniose estafetėse rungtyniavo Baisogalos mokyklos-darželio, Meškuičių gimnazijos, Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos ir Plungės rajono Liepijų mokyklos komandos. Po atkaklios kovos, susumavus estafečių rezultatus, mūsų mokyklos jaunųjų sportininkų komanda iškovojo pirmąją vietą.

Plaukiu už Lietuvą

2024-03-12

Kovo 8 diena Baisogalos mokykloje-darželyje gausi pavasariniais renginiais.

Nuo ankstyvo ryto prasidėjo pradinių klasių mokinių plaukimo varžybos „PLAUKIU UŽ LIETUVĄ“, kuriose dalyviai varžėsi plaukdami nugara ir krūtine.            Mokyklos sporto salėje buvo apdovanoti atskirų klasių nugalėtojai. Dėkojame plaukimo varžybų organizatoriams D. Kiliui ir mokytojai D. Volskytei.