Archive for spalio, 2015

Gero kelio, paukšteliai

Baisogalos mokyklos-darželio priešmokyklinės ir ikimokyklinių grupių auklėtojos visą savaitę kalbėjo su vaikais apie paukščius, išskrendančius į šiltuosius kraštus. Darželinukai mokėsi žaidimų, dainelių, eilėraščių, paukštelių pamėgdžiojimų, kūrė įdomius ir gražius darbelius. Vaikai ir auklėtojos papuošė salę piešiniais ir nukritusiais medžių lapais. Spalio 23 dieną vyko rytmetys „Gero kelio paukšteliai“. Read the rest of this entry »

Pakiršinyje – „kartų diena“

Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyrius 2015m. spalio 23 d. įsijungė į sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro inicijuojamą akciją „Kartų diena“. Kadangi priklausoma sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui, tai ir mes nusprendėme atverti savo mokyklos duris kartų dialogui tarp vyresnių vietos bendruomenės ir mokinių šeimų narių. Read the rest of this entry »

Solidarumo bėgimas

Spalio mėnesį Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus bendruomenė jau antrą kartą turėjo galimybę prisijungti prie solidarumo bėgimo. Manome, kad tai taps gražia tradicija ir ateityje galėsime solidžiau prisidėti prie paramos.

Bėgimą organizuoja visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ , kuri jau 2-us metus iš eilės Lietuvoje organizuoja solidarumo bėgimą, skirtą Zambijoje kenčiantiems nuo skurdo vaikams paremti taip pat vaikų dienos centrams. Read the rest of this entry »

Rudens spalvų mozaika

Kol rudens vėjai nesujaukė spalvingo gamtos veido, mūsų ikimokyklinukai drauge su

tėveliais suspėjo surinkti rudens spalvas ir sudėlioti jas į ,,Rudens mozaiką‘‘.

Iš gausiai susineštų miško, sodo ir daržo gėrybių tėveliai su vaikais kūrė įdomias kompozicijas, kurios papuošė mokyklos – darželio kiemą.

Dėkojame tėveliams už kūrybingumą, aktyvų dalyvavimą, ugdant vaikų meilę rudenėlio spalvoms ir gamtai.

Jaunųjų sportininkų komandos mokytojų įvertinimas

Mokyklos-darželio sportinės komandos trenerės N.Jasaitienė ir D.Česonienė buvo pakviestos į Lietuvos mokinių olimpinio festivalio – Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų apdovanojimą ir seminarą „Lietuvos vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas“, kuris vyko Druskininkų „Snow Arenos“ „Aero Gallerry“ salėje.
Mokytojos buvo apdovanotos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėkos raštais ir dovanomis.
Smagu po sunkaus ir ilgo darbo būti įvertintais.

Keliaujančiųjų ir pėsčiųjų diena – visų eismo dalyvių diena

Baisogalos bendruomenė 2015 metų projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos su partneriais VĮ ,,Šiaulių regiono keliai“ ir vykdytojais Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, aštuntąjį saugaus eismo renginį skyrė keliaujančiųjų ir vairuotojų dienai paminėti. Ši diena, rugsėjo 27 d., skirta visiems eismo dalyviams, todėl buvo iškelti trys pagrindiniai uždaviniai: a) fiksuoti ir aptarti eismo dalyvių elgesį Baisogalos miestelyje; b) patikrinti renginio dalyvių saugaus eismo žinias; c) propaguoti ir vykdyti prevencinį darbą, siekiant išvengti nelaimingų eismo įvykių.

Mūsų bendruomenės taryba ir net vienuolika partnerių renginį vykdė rugsėjo mėn. 25 d., tačiau paruošiamieji darbai vyko jau visą savaitę. Štai mokyklos – darželio ketvirtokai (mokyt. Nilutė Jasaitienė) keletą dienų stebėjo 6 pėsčiųjų perėjas Baisogalos miestelyje, fiksavo pažeidimus ir darė apibendrinimus. Ketvirtokai pastebėjo, kad suaugę žmonės nėra drausmingi eismo dalyviai, ypač moterys: per vieną valandą ties parduotuve ,,Norfa“ net 46 moterys ir 44 vyrai gatvę kirto neleistinoje vietoje. Kitoje perėjoje per vieną valandą net 17 kartų vairuotojai nepraleido vaikų. Daug pažeidimų padarė ir dviratininkai. Renginyje vienos valandos stebėjimus, atliktus renginio dieną, pateikė ir Baisogalos šaulių kuopos jaunieji šauliai , ir Baisogalos gimnazijos savivaldos atstovai (mokyt. Indrė Ginkevičienė). Deja, ir vyresniųjų stebėtojų išvados nerimą keliančios – eismo dalyviai labai nedrausmingi ir daro daug pažeidimų. Read the rest of this entry »

2015 m. spalio mėn.
« Rgs   Lap »