Archive for lapkričio, 2015

Gera pradžia

Baisogalos mokyklos-darželio mokiniai pradėjo varžybų maratoną: lapkričio 25 d. dalyvavo rajono kaimo pradinių mokyklų kvadrato varžybose Sidabrave.

Startas buvo sėkmingas. Prieš gražų baisogaliečių žaidimą neatsilaikė nei viena komanda: Paciūnėlių, Šiaulėnų ir aikštės šeimininkų– Sidabravo komandoms teko nusivilti. Visose dvikovose mūsų mokyklos mokiniams savo pranašumui įrodyti užteko dviejų kėlinių. Rezultatas – pirmoji vieta!       Nugalėtojų taurė –mūsų rankose!!! Tai– gera pradžia…

Pradinių klasių mokytoja   Zita Bliznikienė

Pirmieji saugaus eismo įgūdžiai mokykloje-darželyje

Ketvirtus metus dalyvaudama projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, Baisogalos bendruomenė su partneriais – Baisogalos bažnyčia, šaulių kuopa, mokykla – darželiu, ŽSN Baisogalos skyriumi, kultūros namais ir gimnazija, jau antrą kartą paminėjo žuvusiųjų keliuose dieną.

Lapkričio mėn. 15 d. į Baisogalos švč. Trejybės Parapijos bažnyčią rinkosi įvairaus amžiaus baisogaliečiai. Parapijos klebonas, Baisogalos bažnyčios kunigas Tomas Janavičius pagerbė žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimą, pašventino Atminimo medį ir Gyvybės juostą, kurią žmonių su negalia Baisogalos skyriaus moterys numezgė, o keliaujančiųjų ir vairuotojų paminėjimo renginyje, kartu su mokyklos – darželio mokiniais, išmargino gėlėmis ir nunešė į mokyklos – darželio saugaus eismo kampelį. Read the rest of this entry »

Baisogaliečiai vėl tapo nugalėtojais

Baigėsi konkursas „2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu.

Baisogalos mokykla – darželis penktą kartą iš eilės dalyvauja Lietuvos sportiškiausios mokyklos konkurse ir yra sportiškiausių mokyklų penketuke. Pasiekė džiugi žinia, kad mokyklą – darželį ir vėl lydi sėkmė. Per penkerius metus jau trečią kartą ir antrą kartą iš eilės mokykla tampa nugalėtoja – pelnyta I-oji vieta. Read the rest of this entry »

Prasmingas susitikimas

Lapkričio tryliktą dieną Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenę aplankė kultūros mecenatas , agronomas, šaškių federacijos prezidentas Ramūnas Karbauskis.

Svečias su mokiniais žaidė simultaną, kalbėjosi apie saugią, laimingą ir prasmingą vaikystę.

Su mokyklos-darželio darbuotojais ir mokinių tėveliais Ramūnas Karbauskis diskutavo bendravimo, žmoniškųjų vertybių klausimais, supažindino su Mažosios Lietuvos kultūros sostinės Naisių bendruomenės kultūrinėmis iniciatyvomis. Read the rest of this entry »

Saulytė su mama respublikinėje konferencijoje

Lapkričio 5d. Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko Lietuvos konferencija „Saugus vaikas nesaugiame pasaulyje“, kurioje buvo kviečiami dalyvauti respublikos priešmokyklinių grupių ugdytiniai, tėveliai, pedagogai.

Džiugu, kad mūsų mokyklos-darželio „Boružėlių“ grupės ugdytinė Saulytė su mama sutiko dalyvauti ir paruošė puikų pranešimą tema „ Kaip išugdyti teisingą atsargumo ir pasitikėjimo derinį“.

Dėkojame ir didžiuojamės aktyviais mokyklos-darželio bendruomenės nariais.

Pavaduotoja ugdymui Gražina Areliūnienė

ŠAŠKIŲ FEDERACIJOS PREZIDENTAS RAMŪNAS KARBAUSKIS

MOKYKLOS –DARŽELIO BENDRUOMENĖS NARIŲ DĖMESIUI,

LAPKRIČIO 13 D.

Į MOKYKLĄ-DARŽELĮ ATVYKSTA AGRONOMAS, KULTŪROS MECENATAS, ŠAŠKIŲ FEDERACIJOS PREZIDENTAS RAMŪNAS KARBAUSKIS.

12 VAL. – VYKS SUSITIKIMAS – DISKUSIJA SU MOKINIAIS APIE SAUGIĄ IR LAIMINGĄ VAIKYSTĘ, BUS ŽAIDŽIAMAS ĮDOMUS ŠAŠKIŲ ŽAIDIMAS „SIMULTANAS“.

13 VAL. – VYKS SUSITIKIMAS SU TĖVELIAIS IR MOKYKLOS-DARŽELIO DARBUOTOJAIS TEMA: „SAUGI IR LAIMINGA BENDRUOMENĖ. KAS TAI?. NAISIŲ MODELIS“.

VISUS KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI.

„Sveikatos akademija“ Baisogaloje sukvietė didžiulį būrį pradinukų

Lapkričio 6 dieną Baisogalos mokykloje-darželyje vyko Lietuvos II – IV klasių mokinių pažintinė – praktinė konferencija „Sveikatos akademija“.

Smagu, kad dalyvauti panoro net 64 mokiniai iš įvairių Lietuvos rajonų mokyklų: Pakruojo, Raseinių, Joniškio, Kėdainių, Radviliškio.

Darbas vyko trijose grupėse. Konferencijos linksmą nuotaiką palaikė nuolatinis renginių veikėjas Buratinas. Jis stebėjosi kūrybingais ir originaliais mokinių pristatymais apie sveikatą. Read the rest of this entry »

Atšvaitas – svarbi saugaus eismo priemonė

Spalio mėn. 27 d. –Atšvaito diena. Baisogalos bendruomenė, dalyvaudama projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2015“, kurį organizuoja ir aprūpina saugaus eismo priemonėmis Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, partneriai ,,Šiaulių regiono keliai“ ir vykdytojai Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, vykdydama dešimtąjį saugaus eismo renginį, nutarė patikrinti, kaip mokiniai segi ar nešioja atšvaitus kasdienybėje. Tuo pačiu priminti atšvaito svarbą eismo dalyvio – pėsčiojo ar dviratininko saugumui. Read the rest of this entry »

2015 m. lapkričio mėn.