Daily Archives 2021-11-04

,,Emocijų paletė“

2021-11-04

Pelėdžiukų grupės vaikai  su auklėtoja R. Briedeliene dalyvauja viename iš tarptautinių eTwinning projektų „Emocijų paletė“. Spalio – lapkričio mėnesiais vaikai mokosi atpažinti, suprasti ir įvardinti savo emocijas, atpažinti kitų žmonių emocijas, išmokti emocijos savireguliacijos, kurti pozityvius tarpasmeninius santykius.

Plačiau

„JAU SAULELĖ VAKAROP…“

2021-11-04

Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko tradicinė Lietuvos mokyklų bendruomenių teorinė-praktinė konferencija ,,Ein saulelė aplink dangų“.  Patirtimi apie senovės baltų kultūrą ir gyvenimą dalinosi pradinių klasių mokiniai, mokytojai, šeimų atstovai.   Lektorė Loreta Sungailienė skaitė pranešimą „Baltiški papročiai šiandien: aktualūs, prasmingi, įtraukiantys“. Etnomuzikologė Lina Vilienė konferencijos dalyvius sudomino baltiškomis pramogomis.

Plačiau