Daily Archives 2021-11-29

STEAM įdomioji gamtos matematika

2021-11-29

Spalio – lapkričio mėnesiais „Pelėdžiukų“ grupės vaikai vykdo tarptautinį eTwinning projektą „STEAM“ įdomioji gamtos matematika (STEAM nature’s interesting mathematics). Projekto tikslas – dalinimasis inovatyviomis, kūrybiškomis 3-7 amžiaus vaikų matematinių gebėjimų ugdymo praktikomis, lauko tyrinėjimų, stebėjimų ir eksperimentų organizavimo idėjomis, metodais, priemonių pavyzdžiais, iliustruojančiais gamtinės medžiagos panaudojimo galimybes.

Plačiau

ADVENTO BELAUKIANT

2021-11-29

Lapkričio 26 d. Baisogalos mokyklos – darželio pradinukams nepamokinė diena, skirta Advento pasiruošimui. Lapkričio 27 dieną prasideda ypatingas laikas – didžiųjų metų švenčių laukimas – Adventas.

Renginį salėje pradėjo 4 klasės mokiniai kartu su mokytoja Daiva Volskyte inscenizuotu vaidinimu „ Jau saulelė vakarop…“ Ketvirtokai parodė kaip senovėje šeimos vakarodavo: įvairius darbus dirbdavo… O, kad nebūtų nuobodu, kurdavo patarles, pajuokavimus, smagius pasierzinimus, pasakas, mindavo mįsles.

Plačiau