Monthly Archives gegužės 2023

Pievos takeliu

Užsidėjus vainikėlį

Saulės spindulių.

Gegužės 26d. Baisogalos mokykloje-darželyje vyko šventinis rytmetis „Vasarėlė“. Pasipuošę įvairiaspalvių gėlių spalvomis vaikai šoko, dainavo, deklamavo eiles draugams ir tėveliams.

Plačiau

Šeimos dienos projektai trečioje ir pirmoje klasėse

2023-05-25

Ilgalaikį projektą ,,Mano šeima“ trečiokai baigė senelių, tėvelių, vaikų bendra švente „Pabūkime kartu“. Į klasę susirinkę šeimų nariai klausėsi vaikų dainų, eilėraščių, piešė, kartu žaidė įvairius žaidimus. Su ypatingu susidomėjimu buvo išklausytos jautrios vaikų mintys apie šeimą. Nuoširdžiai eilėmis nupiešti norimi turėti namai, papuošti spalvingais mozaikiniais langais ir vaikų prašymais, kad jų namuose vyrautų MEILĖ, PAGARBA, SUPRATIMAS, DŽIAUGSMAS.

„Atliekų kultūra“ egzaminas

2023-05-25

Šiandien sulaukėme svečių iš Radviliškio rajono savivaldybės, kurie su dovanomis atvyko pasveikinti  3kl. mokinį Dovydą Golcą. Dovydas puikiai išlaikė  „Atliekų kultūra“ egzaminą.   Šiais metais Egzaminas vyko balandžio 27 d. Visiems Lietuvos gyventojams buvo  suteikta galimybė specialioje

Gegužės 25 tarptautinė dingusių be žnios vaikų diena

2023-05-25

Gegužės 25 d. Lietuva kartu su visu pasauliu mini Tarptautinę dingusių be žinios vaikų dieną. Missing Children Europe duomenimis, Europoje kas dvi-tris minutes gaunamas pranešimas apie dingusį vaiką. Lietuvoje, VRM duomenimis, kiekvienais metais paskelbtų paieškų užregistruotų dingusių be žinios asmenų registre, pagal pradėtas ir nepradėtas paieškos bylas, registruojama 2000 – 2500 dingusių nepilnamečių. 2022 m. buvo užregistruota – 1 938 vaikų dingimo atvejai, o 2023 m. I ketvirtį – 383 atvejai.

„Man įdomu“

2023-05-24

Gegužės 18 d. penki Baisogalos mokyklos-darželio trečiaklasiai su mokytojomis N.Jasaitiene ir L.Krūgeliene dalyvavo Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos mokinių patyriminiame edukaciniame renginyje „Man įdomu“. Renginys orientuotas į STEAM veiklų vykdymą, įtraukiant mokinių skaitmeninės, kūrybinės, pažinimo ir socialinių kompetencijų ugdymą.

Plačiau

Pirmasis tarptautinio Erasmus+ projekto susitikimas Baisogalos mokykloje-darželyje

2023-05-17

Gegužės 8-12 dienomis projekto „Digital application for special children“ (skaitmeninių programų naudojimas ugdant specialiųjų poreikių vaikus) partneriai iš Turkijos, Portugalijos ir Italijos svečiavosi Radviliškio r. Baisogalos mokykloje-darželyje. Projekto pagrindinis tikslas – išnaudoti technologijų potencialą siekiant  užtikrinti kokybišką mokinių, turinčių spec. poreikių ugdymą. Ikimokyklinio ugdymo pedagogai projekto metu sukurs skaitmeninių programų ir jų taikymo galimybių veiklose bazę.

Futboliuko šventė

2023-05-07

Baisogalos m/d ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtiniai dalyvauja projekte „Futboliukas“, kurį organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija ir Lietuvos futbolo federacija. Projektas vykdomas nuo spalio iki gegužės mėnesio. Jo metu vaikai susipažįsta su futbolo pradmenimis, atlieka įvairias užduotis, mokosi komandinio žaidimo. Balandžio 28 dieną vyko šventė „Sportuokime su Futboliuku“ į kurią susirinko ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai bei įstaigos darbuotojai.

Plačiau

Sveikiname konkurso laureatę Emiliją!

2023-05-07

Baigėsi 2022-2023 mokslo metų Šiaulių vyskupijos Katechetikos centro organizuotas mokinių konkursas ,,Šiaulių vyskupijos Bažnyčių šventieji globėjai“, kuriame 1- 4 klasių mokiniai – dalyviai turėjo nelengvą užduotį – sukurti bažnyčios šventojo globėjo vitražinio paveikslo modelį ir/ar jį įgyvendinti.