Archive for gegužės, 2014

Atsisveikinimas su žaislais

Gegužės 15 d. minima Šeimos diena. Ta proga pirmokai pakvietė savo tėvelius ir kitus šeimos narius į ABĖCĖLĖS šventę ,,ATSISVEIKINIMAS SU ŽAISLAIS“.

Atsidėkodami už rūpestį, dėmesį ir pagalbą , mažieji artimiesiems šoko nuotaikingus šokius, dainavo, deklamavo. Read the rest of this entry »

Priešmokyklinukai dalyvavo projekte

Baisogalos darželis bendradarbiauja su Panevėžio miesto lopšeliu – darželiu ,, Nykštukas“. Jie mus ir Krekenavos darželį pakvietė dalyvauti etnokultūros projekte ,,Ar išdainavom visas daineles“. Mes turėjome vaikus supažindinti su verpimu ir pamokyti liaudies žaidimų. Su verpimu supažindino močiutė. Renginys buvo labai įdomus, vaikai įgijo žinių apie senovėje žlugto skalbimą, sviesto mušimą. Visi vaikai kartu žaidė liaudies žaidimus.  Projektą užbaigėme vaišėmis: duona su sviestu ir saldžiomis dovanėlėmis.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Mirončikienė

Jaunieji kanklininkai

Mokykloje–darželyje  mokiniai turi galimybę prisiliesti prie senovinio liaudies muzikos instrumento – kanklelių. Vadovaujami  mokytojos V.Simonavičienės, jaunieji kanklininkai noriai lanko užsiėmimus. Puiku, kad berniukai yra  aktyvūs muzikuotojai. Pirmasis pasirodymas  šiltais aplodismentais buvo sutiktas mokyklos-darželio jubiliejiniame koncerte. Jaunieji kankliuotojai puikiai pasirodė ir  tarptautiniame liaudies muzikos atlikėjų festivalyje „Žirginėliai“, kurį organizavo Radviliškio muzikos mokykla.

Motinos diena

Laukiant gražiausios pavasario šventės – Motinos dienos , neatsitiktinai balandžio 28 – gegužės 2d.d.  mokykloje-darželyje vyko atvirų durų savaitė. Auklėtinių tėvai turėjo galimybę grupėse ir klasėse stebėti ugdomąją veiką. Įstaigos fojė buvo eksponuota darželinukų ir jų šeimos narių knygelių paroda ,,Knygelių šalyje“. Vaikai  kartu su tėveliais, vyresniais broliais ir sesėmis sukūrė originalių, įdomių knygelių. Read the rest of this entry »

Šv. mišiose – jaunieji giedorėliai

Baisogalos mokyklos – darželio auklėtiniai kiekvienais metais sveikina savo mamas, skirdami joms pačius gražiausius ir nuoširdžiausius žodžius, savo rankų darbo dovanėles, kurias rengia iš anksto. Kartu su savo mokytojomis rengia šventines pamokas mamoms. Read the rest of this entry »