Archive for gegužės, 2015

Baisogaloje – Piemenėlių gegužinė

Pavasaris – žalumos, linksmybių metas. Artėjant Sėkminėms Baisogalos mokyklos-darželio priešmokyklinukai pasikvietė draugų į smagią etnokultūros projekto šventę „Piemenėlių gegužinę“. Susirinko „piemenėliai“ iš Šeduvos, Radviliškio miesto, Panevėžio „Nykštuko“ ir Krekenavos „Sigutės“ lopšelių-darželių. Šventės dalyviai dainavo liaudies daineles, žaidė muzikinius žaidimus, susipažino su Sėkminių apeigomis ir burtais. Smagu buvo visiems prisiliesti prie jauno berželio – visatos amžinumo ir atgimimo simbolio, paskanauti Sėkminių pagrindinio valgio kiaušinienės, kartu žaisti, dainuoti ir muzikuoti liaudies instrumentais. Read the rest of this entry »

Sportas vienija šeimas

Tokiu prasmingu pavadinimu 1a klasės mokytoja D.Volskytė organizavo tėvų ir vaikų sporto šventę. Gausiai susirinko tėvelių, mamyčių, močiučių ir senelių, broliukų ir sesyčių. Kas rungtyniavo, kas sirgaliais, kas fotografais pabuvo. Mokytoja labai kūrybingai parinko sportines užduotis, viktoriną susiejo su olimpinėmis sporto šakomis. Rungtyniavo vaikais su tėvais, tėvelių komanda žaidė prieš vaikų komandą. Visi buvo apdovanoti olimpiniais medaliais ir sveikais prizais – obuoliais.

Dažnai nuskamba pamastymai apie tėvų abejingumą mokyklai. Tai netinka 1a klasės kolektyvui.

Sporto ir šeimos šventė

Minint pasaulinę šeimos dieną, į Pakiršinio mokyklos-darželio salę sugužėjo būrys mamų ir tėčių. Kvietimuose vaikai nurodė, kad ateinant reikia turėti sportinę aprangą ir gerą nuotaiką (šventę organizavo mokytojos D. Kaupienė ir V. Našlėnienė). Susirinkę mamos ir tėčiai buvo nusiteikę puikiai praleisti laiką. Šventė prasidėjo linksmomis rungtimis, ieškant savo batų. Iš didžiulio batų kalno reikėjo kiekvienam komandos nariui rasti savo batus ir juos apsiavus grįžti į vietą. Po kiekvienos rungties nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Read the rest of this entry »

Abėcėlės šventė

Gegužės 13 dieną mūsų mokykloje vyko 1b klasės mokinių Abėcėlės šventė, kurią stebėjo tėveliai, vyresnieji draugai ir mokytojos.

Pirmoje šventės dalyje pirmokėliai vaidino spektaklyje ,,Vilkas ir septyni ožiukai“. Žiūrovai patyrė daug gerų emocijų, žiūrėdami kaip nuoširdžiai atliko vaidmenis jaunieji artistai. Read the rest of this entry »

„Dainorėliai“ giedojo Marijai

Baisogalos mokyklos – darželio pradinių klasių mokinių choras „Dainorėliai“, vadovaujami muzikos mokytojos Agnės Kilienės dažnai dainuoja mokyklos ir miestelio šventėse. Jau antri metai, paskatinti Baisogalos parapijos klebono Tomo Janavičiaus, atlieka ir sakralinę muziką. Ne kartą šventų mišių metu savo giesmėmis džiugino tikinčiųjų širdis Baisogalos bažnyčioje. Read the rest of this entry »

Visos gėlės Tau, Mamyte

Baisogalos mokykloje – darželyje balandžio 29 d. ikimokyklinių, priešmokyklinių grupių vaikai su auklėtojomis pakvietė mamytes į nuostabias mamyčių šventes.

Mažieji lopšelinukai mamytėms padovanojo gėlytę savo delniuko atspaudą.

Visos grupės organizavo parodą „Visos gėlės tau, mamyte“.

Motinos diena

Baisogalos mokyklos-darželio mokiniai balandžio 30 dieną dalyvavo Baisogalos gimnazijos organizuotame renginyje, skirtame Motinos dienai ,,Po mamos skara gėlėta…“ Read the rest of this entry »

Projektas ir šventė kartu

Baisogalos mokyklos – darželio Pakiršinio skyriuje ikimokyklinės grupės vaikai, kartu su tėveliais vykdė projektą „Antras gyvenimas“ . Projekto tikslas – prikelti antram gyvenimui jau panaudotas buitines atliekas, parodyti savo sumanumą ir kūrybiškumą. Grupės tėveliai gana aktyviai įsitraukė į veiklą ir pagamino įvairiausių darbelių iš buitinių atliekų. Stalas pražydo gėlėmis, vynuogių kekėmis, atsirado vazų, gėlėms pamerkti, pagaminta daug žaislų, karolių, dekoracijų. Mamos papuošė mergaites nuostabiomis suknelėmis ir skrybėlaitėmis. Read the rest of this entry »

Abėcėlės šventė

Gegužės 30dieną mūsų mokykloje vyko 1a klasės mokinių Abėcėlės šventė. Pasipuošę pirmokėliai šoko, dainavo, deklamavo. Jie parodė tėveliams, mokytojams ir vyresniems draugams, kad jau pažįsta visas raides ir moka skaityti, pasveikino mamytes su Motinos diena.
Šventę organizavo 1a klasės mokytoja Daiva Volskytė, daineles ir šokius padėjo paruošti muzikos mokytoja Agnė Kilienė.

2015 m. gegužės mėn.
« Bal   Bir »