Monthly Archives gegužės 2015

Baisogaloje – Piemenėlių gegužinė

2015-05-24

Pavasaris – žalumos, linksmybių metas. Artėjant Sėkminėms Baisogalos mokyklos-darželio priešmokyklinukai pasikvietė draugų į smagią etnokultūros projekto šventę „Piemenėlių gegužinę“. Susirinko „piemenėliai“ iš Šeduvos, Radviliškio miesto, Panevėžio „Nykštuko“ ir Krekenavos „Sigutės“ lopšelių-darželių. Šventės dalyviai dainavo liaudies daineles, žaidė muzikinius žaidimus, susipažino su Sėkminių apeigomis ir burtais. Smagu buvo visiems prisiliesti prie jauno berželio – visatos amžinumo ir atgimimo simbolio, paskanauti Sėkminių pagrindinio valgio kiaušinienės, kartu žaisti, dainuoti ir muzikuoti liaudies instrumentais.

Sportas vienija šeimas

2015-05-22

Tokiu prasmingu pavadinimu 1a klasės mokytoja D.Volskytė organizavo tėvų ir vaikų sporto šventę. Gausiai susirinko tėvelių, mamyčių, močiučių ir senelių, broliukų ir sesyčių. Kas rungtyniavo, kas sirgaliais, kas fotografais pabuvo...

Sporto ir šeimos šventė

2015-05-18

Minint pasaulinę šeimos dieną, į Pakiršinio mokyklos-darželio salę sugužėjo būrys mamų ir tėčių. Kvietimuose vaikai nurodė, kad ateinant reikia turėti sportinę aprangą ir gerą nuotaiką (šventę organizavo mokytojos D. Kaupienė ir V. Našlėnienė). Susirinkę mamos ir tėčiai buvo nusiteikę puikiai praleisti laiką. Šventė prasidėjo linksmomis rungtimis, ieškant savo batų. Iš didžiulio batų kalno reikėjo kiekvienam komandos nariui rasti savo batus ir juos apsiavus grįžti į vietą. Po kiekvienos rungties nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Abėcėlės šventė

2015-05-14

Gegužės 13 dieną mūsų mokykloje vyko 1b klasės mokinių Abėcėlės šventė, kurią stebėjo tėveliai, vyresnieji draugai ir mokytojos.

Pirmoje šventės dalyje pirmokėliai vaidino spektaklyje ,,Vilkas ir septyni ožiukai“. Žiūrovai patyrė daug gerų emocijų, žiūrėdami kaip nuoširdžiai atliko vaidmenis jaunieji artistai.

„Dainorėliai“ giedojo Marijai

2015-05-12

Baisogalos mokyklos – darželio pradinių klasių mokinių choras „Dainorėliai“, vadovaujami muzikos mokytojos Agnės Kilienės dažnai dainuoja mokyklos ir miestelio šventėse. Jau antri metai, paskatinti Baisogalos parapijos klebono Tomo Janavičiaus, atlieka ir sakralinę muziką. Ne kartą šventų mišių metu savo giesmėmis džiugino tikinčiųjų širdis Baisogalos bažnyčioje.

Visos gėlės Tau, Mamyte

2015-05-07

Baisogalos mokykloje – darželyje balandžio 29 d. ikimokyklinių, priešmokyklinių grupių vaikai su auklėtojomis pakvietė mamytes į nuostabias mamyčių šventes.

Mažieji lopšelinukai mamytėms padovanojo gėlytę savo delniuko atspaudą.

Visos grupės organizavo parodą „Visos gėlės tau, mamyte“.

Motinos diena

2015-05-05

Baisogalos mokyklos-darželio mokiniai balandžio 30 dieną dalyvavo Baisogalos gimnazijos organizuotame renginyje, skirtame Motinos dienai ,,Po mamos skara gėlėta…“

Projektas ir šventė kartu

2015-05-05

Baisogalos mokyklos – darželio Pakiršinio skyriuje ikimokyklinės grupės vaikai, kartu su tėveliais vykdė projektą „Antras gyvenimas“ . Projekto tikslas – prikelti antram gyvenimui jau panaudotas buitines atliekas, parodyti savo sumanumą ir kūrybiškumą. Grupės tėveliai gana aktyviai įsitraukė į veiklą ir pagamino įvairiausių darbelių iš buitinių atliekų. Stalas pražydo gėlėmis, vynuogių kekėmis, atsirado vazų, gėlėms pamerkti, pagaminta daug žaislų, karolių, dekoracijų. Mamos papuošė mergaites nuostabiomis suknelėmis ir skrybėlaitėmis.

Abėcėlės šventė

2015-05-04