Archive for gruodžio, 2015

Adventinės žvakės šviesa

Advento laikotarpiai yra turtingi papročiais ir tradicijomis, susipynę su burtais, spėjimais, siekia vieno tikslo–išugdyti dorą, laimingą žmogų. Baisogalos mokyklos –darželio priešmokyklinukai, jų auklėtojos Virginija Simonavičienė ir Zoja Šimkevičienė skambiu akordu užbaigia metus. Į popietę „Prie advento žvakelės“ pakvietė mažuosius savo draugus, visus tėvelius. Sukūrė jaukią šeimos šventę. Per žaidimus, ratelius atskleidė lietuvių liaudies papročių prasmę, grožį. Read the rest of this entry »

Pergalė zoninėse kvadrato varžybose

Pirmadienį, gruodžio 14 d., visa mokyklos- darželio bendruomenė iš pat ryto susirinko pasveikinti savo draugų su pergale zoninėse kvadrato varžybose, vykusiose 12 d. Kairiuose.

Aikštelėje kovojo keturios komandos. Baisogaliečiams vėl nebuvo lygių. Mokytojos N.Jasaitienės vadovaujami ketvirtokai savo gražiu ir brandžiu žaidimu sužavėjo net teisėjus bei sulaukė plojimų iš varžovų sirgalių. Read the rest of this entry »

Smagu sportuoti su šeima

Tikriausiai pats efektyviausias aktyvaus bendravimo su tėvais metodas – bendros tėvų ir vaikų šventės.

Mokytoja Elena Kalvaitienė organizavo puikią 2b klasės šeimos sporto šventę. Susirinko gausus būrys tėvelių, broliukų ir sesyčių. Šventė vyko pagal visus sportinių renginių reikalavimus: išsirikiavimas, išsiskaičiavimas, komandų kapitonų išrinkimas, bendra mankšta. Read the rest of this entry »

Baisogalos pradinukai pradėjo naują pergalių maratoną

Baisogalos pradinukams jau kelinti metai iš eilės sekasi visuose renginiuose – ir varžybose, ir konkursuose jie dažniausiai esti pirmaujančių gretose. Smagu, kad ir šiais mokslo metais mokyklos-darželio bendruomenę džiugina ugdytinių laimėjimai. Jaunųjų sportininkų komanda rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų kvadrato varžybose iškovojo pirmąją vietą. Gruodžio 12 d. komanda rungtyniaus zoninėse varžybose. Sportininkai džiaugiasi pergale ir dėkoja savo trenerėms Nilutei Jasaitienei, Zitai Bliznikienei, kurios negaili savo laiko treniruotėms. Read the rest of this entry »

Eglutės įžiebimo rytmetys

Gruodžio 9 d. Pakiršinio skyriaus pirmoje klasėje dvelkė prieškalėdinė nuotaika: grojo muzika, į klasę rinkosi mokinukai ir jų tėveliai. Pirmokai tėveliams parodė programėlę: sekė Zitos Gaižauskaitės eiliuotą pasakaitę „ Karnavalas“, šoko. Mokytoja ir tėveliai deklamavo eilėraščius apie žiemą, gardžiavosi saldžiomis vaišėmis. Įsižiebus eglutei, mokinukai dainavo kalėdinę dainelę.
Akimirka, kada klasėje įsižiebė pačių vaikučių papuošta eglutė, mokinukams suteikė daug džiugių emocijų.

Pirmos klasės mokytoja Gitana Kniškienė

Baisogalos bendruomenė propaguoja saugų eismą

Baisogalos bendruomenė, ketvirtą kartą dalyvaudama saugaus eismo projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2015“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos su partneriais ,,Šiaulių regiono keliai“ ir vykdytojais Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga , įgyvendino vienuolika renginių, o dvyliktuoju, baigiamuoju apžvelgė nueitą kelią, įvertino visus renginius, klaidas, geruosius momentus, pateikė pastebėjimus ir pasiūlymus, svarstė projekto tęstinumo galimybes.

Dalyvaudami projekte, siekėme sistemingai priminti ir aiškinti saugaus eismo taisykles, apsaugos priemonių būtinumą ir efektyvumą , siūlėme realias idėjas, kuriant saugią, funkcionalią aplinką. Read the rest of this entry »

Adventas kviečia mus

Adventas kviečia mus tarpusavio supratimui ir susitelkimui. Prisimindami papročius ir tradicijas, jų laikydamiesi, tampame išmintingesni, doresni. Baisogalos mokyklos–darželio „Ežiukų“ grupės vaikai pakvietė savo tėvelius, seneliusį vakaronę “Uždekim žibintus“. Read the rest of this entry »

Medeli, neliūdėk