Archive for balandžio, 2017

Baisogalos giesmininkai respublikiniame vaikų ir jaunimo festivalyje Giesmių giesmelė ,,Jo Vardą aukštinkim giesmėj“

2017 m. balandžio 22 d. Baisogalos mokyklos – darželio ir Baisogalos Švč. Trejybės parapijos jungtinio choro  ,,Giedu giesmelę“ grupė, vadovaujama muzikos mokytojos Agnsė Kilienės, dalyvavo Kaune vykusiame respublikiniame vaikų ir jaunimo festivalyje Giesmių  giesmelė ,,Jo Vardą aukštinkim giesmėj“ .Šį festivalį jau 19 metus, rengia Kauno  Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapija, Kauno miesto švietimo skyrius ir VDU universitetinė ,,Rasos“ gimnazija. Šiemet festivalis skirtas Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio  metams paminėti . Read the rest of this entry »

Svečiuose Palonų DC mažieji

Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriuje tuoj po Velykų apsilankė mažieji Palonų DC ugdytiniai. Susitikimas su kaimynais puoselėjamas jau senokai, todėl atšilus orams ir atsiradus gražiai progai aplankyti Pakiršinio parke atsiradusį Velykinių kiaušinių parką,  įvykius paspartino.          Diena buvo suplanuota sportui ir linksmybėms. „Su nauju draugu man sportuot smagu“

Paloniškai atvyko kartu su savo auklėtojomis ir centro direktore. Pakiršinio skyriaus antrokai parodė mažiesiems lėlių tetro spektaklį pagal pasaką „Pagrandukas“ , visi draugiškai padainavo dainelę apie sporto naudą, o „marsietis“ visus mokė mankštos pratimų. Read the rest of this entry »

Velykinis sveikinimas

Lietuvos mokyklų žaidynių finalas Baisogaloje

Jau antrus metus Lietuvos mokyklų žaidynių estafečių “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” finalinės varžybos organizuojamos Baisogalos sporto arenoje “Auridana”.  Balandžio 7 d. šį gražų renginį stebėjo didelis būrys baisogaliečių, nes finale varžėsi Baisogalos mokykos-darželio jaunieji sportininkai.

Varžybų dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio r. savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, mokyklos-darželio direktorė Vita Poškienė. Read the rest of this entry »

KVIETMAS

,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos

Kovo 31d. Ginkūnų S.ir Vl. Zubovų pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninės varžybos. Jose rungtyniavo 2006m. gimimo ir jaunesni mokiniai.

Mūsų mokyklos sportininkų komanda iškovojo I-ąją vietą, nugalėjusi Platelių gimnazijos ir Ginkūnų S. ir Vl. Zubovų mokyklos sportininkus.

Dėkojame sportininkus treniravusioms mokytojoms Z.Bliznikienei ir D. Volskytei. Sveikiname komandos narius už atkaklumą, darbštumą ir pareigingumą ir linkime ištvermės ir sėkmės finalinėse varžybose, kurios vyks balandžio 7dieną Baisogalos sporto klube ,,Auridana”.

Konkursas „Kam skirtos eilės?“

Kovo 31d. Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykloje vyko respublikinis eilėraščio iliustravimo ir deklamavimo konkursas „Kam skirtos eilės?“. Mūsų mokyklos 3b kl. mokinė Ugnė Alešiūnaitė šiame konkurse iliustravo bei deklamavo J.Degutytės eilėraštį „ Pasaka apie debesėlį“ ir  garbingai užėmė trečiąją vietą. Ugnė komisiją sužavėjo savo nuoširdumu ir spalvingais piešinukais. Mergaitei pasiruošti šiam konkursui padėjo logopedė L.Krūgelienė ir mokytoja E.Kalvaitienė.

,,Lietuvos skaičiuočių pynė 2017”

Baisogalos mokyklos-darželio 2a klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos E.Mickuvienės,

dalyvavo respublikiniame dailės darbų konkurse ,,Lietuvių skaičiuočių pynė 2017”. Šio konkurso tikslas-ugdyti vaikų kūrybinius gebėjimus, skatinti vaikų domėjimąsi lietuvių smulkiąja tautosaka, auginti aktyvų skaitytoją.

Konkurso organizatoriai-Radviliškio Gražinos pagrindinės mokykla kartu su partneriais Viešąja biblioteka ir rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriumi organizavo nuotaikingą baigiamąjį renginį-lauretų apdovanojimą ir geriausių darbų parodos atidarymą. Read the rest of this entry »

,,Velykų kiškučio kelionė“

Kovo 27d. Baisogalos mokyklos-darželio antrokai, besimokantys pagal individualizuotas programas, kartu su spec. pedagoge D. Žaromskiene dalyvavo Radviliškio rajono specialiųjų-lavinamųjų klasių mokinių kūrybinėse dirbtuvėse ,,Velykų kiškučio kelionė“. Renginio tikslas – skatinti mokinius atsiskleisti kūrybinėje veikloje, įtvirtinant žinias apie šv.Velykas bei mokant daryti šventines dekoracijas. Buvo siekiama sudaryti galimybę kiekvienam mokiniui pasidžiaugti veiklos rezultatais, būti pastebėtam ir įvertintam. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai buvo apdovanoto padėkomis ir dovanėlėmis.

Paieška
Atributika
Kalendorius
2017 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov   Geg »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archyvas