Archive for balandžio, 2019

Svečiuose pas Velykų bobutę

Balandžio 10 dieną, šeši 2-3kl. mokiniai: L.Jasulaitis, J.Krikščiūnas, Ž.Danilevičius, A.Ivinskaitė, T.Miknevičius, V.Nakutis su logopede L.Krūgeliene, vyko į „Velykų bobutės varžytuves“ Gražinos pagrindinėje mokykloje. Čia varžėsi su 5 komandomis dėl Velykų bobutės prizo –  kiaušinių. Read the rest of this entry »

Baisogalos mokyklai-darželiui 60 metų

Baisogalos  mokykla-darželis balandžio 6 d. šventė 60-ies metų veiklos  jubiliejų. Šiam dideliam įvykiui ruošėsi visi: ugdytiniai, pedagogai, tėveliai.  Dalyvaudami projekte „Vaikystė išskleidė sparnus“ mokiniai rinko mokyklos – darželio istorinę medžiagą, tvarkė metraštį, mažieji piešė piešinius, tėveliai padėjo paruošti šventinius kostiumus. Buvo aplankyti jau išėjusiųjų Anapilin  darbuotojų kapai ir kiekvienam jų uždegta atminimo žvakelė.

Šventinė diena prasidėjo mokykloje – darželyje buvusių auklėtinių  susitikimais su auklėtojomis ir mokytojomis. Po to Šv.  mišios Baisogalos bažnyčioje ir  šventinis minėjimas –  koncertas Baisogalos kultūros centre. Read the rest of this entry »

Akcija ,,Aš bėgu 2019“

Balandžio 8 d.  Baisogalos mokyklos-darželio darželinukai dalyvavo akcijoje „Aš bėgu 2019“, skirtoje Pasaulinei sveikatos dienai paminėti.

Susirinkusius sporto aikštyne vaikus pasveikino sugrįžę į gimtinę varnėnai. Po linksmos mankštos, aptarus bėgimo taisykles, vaikai stojo prie starto linijos ir po signalo pasileido takeliais aplink darželį. Grįžusius po bėgimo vaikus pasitiko varnėnai, kurie už dalyvavimą bėgime, už gerą nuotaiką ir norą rūpintis sveikata vaikus apdovanojo atminimo medaliais.

Vyr. ikimokyklinio ugdymo mokytoja R. Čepaitienė

Pakiršinio mokinukai stebėjo popieriaus teatrą, o patys parodė šešėlių teatrą

Šešėlių teatrą, pagal Lietuvių liaudies dainos interpretaciją „Ganau ganau aveles“, parodė ketvirtokai susirinkusiems savo draugams, tėveliams ir močiutėms. Juos paruošė pradinių klasių mokytoja Gitana Kniškienė ir muzikos mokytoja Virginija Našlėnienė. Šešėlių teatras suteikė renginiui paslaptingumo ir džiugesio.

Kamišibai kilo iš Japonijos ir jau XII amžiuje buvo naudojamas vienuolių budistų. Išvertus iš japonų kalbos tai reiškia „popieriaus teatras“. Taip Pakiršinio skyriaus mokinukai ir tėveliai paminėjo praėjusią teatro dieną ir Tarptautinę vaikiškos knygos dieną. Pasinaudojus „Kultūros paso“ paslaugomis mokiniams yra sudaromos galimybės susipažinti su dar nežinomais pasakų ir istorijų sekimo būdais. Read the rest of this entry »

Sueiga

Pasveikinti sportininkų su pergale atvyko LRS narys A.Gaidžiūnas, Baisogalos seniūnė R.Masiulienė ir Baisogalos bendruomenės pirmininkas A. Radžiūnas. Seimo narys džiaugėsi mažųjų sportininkų pergale ir įteikė varžybų laimėtojams diplomus. Mokyklos-darželio direktorė džiaugėsi didžiuliu ir atsakingu mokinių ir jų treneriu darbu, kurio dėka pergalės seka viena kitą. Nuoširdus AČIŪ  aidėjo seimo nariui A.Gaidžiūnui, kuris suteikė galimybę treniruotis puikioje sporto klubo Auridana salėje  ir mokytojoms trenerėms E.Mickuvienei ir N.Jasaitienei. Seniūnė, sveikindama šauniuosius sportininkus, džiaugėsi, kad jie savo laimėjimais garsina ne tik mokyklą-darželį, bet ir Baisogalą. Read the rest of this entry »

Baisogalos pradinukai vėl Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai

Kovo 29d. Baisogalos gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo mokyklų ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių (gim.2008m.ir jaunesnių) finalinės varžybos.

Nugalėjusi Biržų r. Papilio pagrindinės mokyklos, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazijos ir Kėdainių r. Akademijos gimnazijos sportininkus Baisogalos mokyklos-darželio sportininkų komanda užėmė I-ąją vietą. Read the rest of this entry »

2019 m. balandžio mėn.
« Kov   Geg »