Kur gyvena vitaminai?

2017-10-20

Spalio 19d. mokyklos-darželio ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupės vaikai skubėjo į šventę ,,Kur gyvena vitaminai?“. Visus dalyvius pasitiko šventės šeimininkas VITAMINAS C, su kuriuo vaikai keliavo rudens takeliu ir sužinojo, kad vitaminai gyvena daržovėse, vaisiuose, uogose ir miško gėrybėse. Vaikai linksmai sukosi rateliuose, dainavo, deklamavo, atliko įvairias užduotis ir net ragavo vitaminingų sulčių. Šventės pabaigoje  visų dalyvavusių grupių vaikai buvo apdovanoti rudens gėrybių pilnomis kraitelėmis.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Roma Čepaitienė