Žemės diena

2019-03-20

Išgelbėti pasauliui užtenka, kad kiekvienas, nors ir visiškai mažas, išdrįstų pradėti.

(B. Ferrero)

Pavasarį pabunda gamta ir jai reikia vaikų pagalbos… Kovo 20d. Baisogalos mokyklos-darželyje vyko sportinė pramoga tarptautinei Žemės dienai paminėti.

Ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai, susitikę su SAULE ir LIETAUS LAŠELIU, keliavo aplink darželį, puošdami žemę gėlėmis, boružėlėmis, paukšteliais.  Kartu su vaikais pasidžiaugėme, kad baigėsi žiema, kad į gimtinę grįžo paukščiai, skaisčiai šviečia saulė, atgyja gamta. Visi nuotaikingai šoko skambant linksmai muzikai.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Daiva Mirončikienė

Ligita Jasonytė