Svečiuose pas Velykų bobutę

2019-04-15

Balandžio 10 dieną, šeši 2-3kl. mokiniai: L.Jasulaitis, J.Krikščiūnas, Ž.Danilevičius, A.Ivinskaitė, T.Miknevičius, V.Nakutis su logopede L.Krūgeliene, vyko į „Velykų bobutės varžytuves“ Gražinos pagrindinėje mokykloje. Čia varžėsi su 5 komandomis dėl Velykų bobutės prizo –  kiaušinių.

Užduotys buvo tikrai smagios ir išradingos – reikalavo ne tik kojų miklumo, bet ir sumanumo, bei draugiškumo. Šiose varžytuvėse mūsų šaunieji mokinukai užėmė II-ą vietą ir garbingai užsidirbo Velykų bobutės ir jos zuikio prizą – pintinę šokoladinių kiaušinių.

Logopedė L.Krūgelienė