Daily Archives 2019-09-03

Vėl rugsėjis…

2019-09-03

Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė vaiskų ir šiltą rugsėjo 2-sios rytą pasitiko savo mokykloje 26-ąjį rugsėjį. Mokiniai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, mokytojai ir tėveliai nekantriai laukė nuskambant pirmojo šių mokslo metų mokyklinio skambučio, vėl kviečiančio mokinius ir mokytojas į klases.

Malonius ir šiltus sveikinimo žodžius mokiniams ir jų tėveliams dovanojo Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys, Radviliškio savivaldybės tarybos narys Paulius Kablys, Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė, gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė ir Baisogalos bažnyčios klebonas Arūnas Urbelis. Visiems linkėta sėkmės, energijos ir kantrybės, pirmokams – nepatirtų įspūdžių, tėveliams – džiugesio ir pasididžiavimo savo vaikais, mokytojams profesinės išminties, mokinių ir tėvų pagarbos, abiturientams – sėkmingo mokslo metų užbaigimo.

Plačiau