Archive for rugsėjo, 2019

Žaidimai moko

Baisogalos darželio – mokyklos ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai šį rudenį noriai įsitraukė į respublikinį kūrybinį – meninį projektą „Žaidimų laukas“. Šio vienos dienos projekto tikslas – skatinti vaikų saviraišką, kūrybinių gebėjimų ugdymą, pasitelkiant žaidybinius kūrybinius elementus lauko erdvėje.

Nepabūgę rudeninio vėjelio mažieji noriai kibo į darbus.  Priešmokyklinės gr. ugdytiniai klegėdami džiaugsmingai  lipdė ir puošė gamtine medžiaga „Gamtos veidukus“, vėliau savo jėgas išbandė keliaudami „ Akmenukų takeliu“. Šis takelis pasirodo buvo ne taip lengvai įveikiamas – ypač atbulomis. Read the rest of this entry »

Akcija ,, Aš, tėtis ir mama – į darželį pėstute“

Baisogalos mokyklos darželio auklėtiniai bei jų tėveliai visą savaitę dalyvavo akcijoje „Aš tėtis ir mama – į darželį pėstute“. Grupių auklėtojos su vaikais diskutavo sveikos gyvensenos, aktyvaus judėjimo bei saugaus eismo temomis, o tuo pačiu ragino tėvelius būti aktyvesniais, dažniau kelionei į darželį pasirinkti pasivaikščiojimą.

Šią gražią akciją užbaigėme Europos judėjimo savaitei paminėti skirtu darželio bendruomenės bėgimu „Mes bėgam 2019”. Skambant linksmai muzikai bėgimo dalyviai buvo apdovanoti obuoliukais, tikrais bėgikų medaliais bei džiugiomis emocijomis ir puikia nuotaika!

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė R. Briedelienė

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė E. Tautkuvienė

Emocinė kultūra mokykloje ir šeimoje

XXI amžius – žmonių susvetimėjimo amžius – bendraujame telefonais, Skype, elektroniniais laiškais. O kur žmogaus tiesioginis ryšys su žmogumi? Tai juk neturime tam laiko – darbai, problemos, rūpesčiai… Taip patys artimiausi žmonės – vaikai ir tėvai – tampa vieni kitiems svetimi.

Baisogalos mokykla-darželis nuolat ieško būdų, kaip užmegzti glaudesnius ryšius su tėvais. Juk daug lengviau dirbti su mokiniais, kurių gyvenime supratingi, aktyvūs, žingeidūs, kūrybingi, besimokantys tėvai. Read the rest of this entry »

Būk saugus kelyje

Prasidėjo nauji mokslo metai. Metas prisiminti, kaip saugiai elgtis gatvėse ir keliuose.

Rugsėjo 12 dieną I-II klasių mokiniai sulaukė svečių. Atvyko Radviliškio rajono policijos komisariato vyresnioji inspektorė Ilona Sernovienė. Pareigūnė kalbėjo apie saugų eismą, pakartojo su mokiniais eismo taisykles. Buvo  mokomasi praktiškai saugaus eismo žinias pritaikyti kasdieninėse situacijose. Mokiniai prisiminė, kaip saugiai keliauti į mokyklą ir grįžti į namus, atliko interaktyvias užduotis.  Visi mokiniai buvo apdovanoti skirtukais- saugaus elgesio atmintinėmis.

Tėvelių dovana Skėmių vaikams

Baisogalos mokyklos – darželio Skėmių pradinio ugdymo skyriuje Mokslo ir žinių šventę vaikams padovanojo tėveliai.  Jie šauniai pasistengė ne tik puošdami mokyklos aplinką, bet ir paruošė nuotaikingą spektaklį „ Zuikių mokykla “ . Visi šioje šventėje dalyvavę svečiai buvo maloniai nustebę tėvelių „zuikių“ artistiškumu ir sumanumu. Šie artistai puikiai įtraukė į savo vaidinimą  mokinukus ir garbingus mokyklos svečius: seimo narį A.Gaidžiūną, pavaduotoją G.Areliūnienę bei kitus Skėmių bendruomenės narius. Rugsėjo 2-ąją mokykloje tvyrojo nuoširdi šventinė nuotaika bei  skambėjo skardus vaikų juokas. Ši šventė – puikus gražaus tėvelių ir mokyklos bendradarbiavimo pavyzdys.

Vėl rugsėjis…

Baisogalos mokyklos-darželio bendruomenė vaiskų ir šiltą rugsėjo 2-sios rytą pasitiko savo mokykloje 26-ąjį rugsėjį. Mokiniai, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, mokytojai ir tėveliai nekantriai laukė nuskambant pirmojo šių mokslo metų mokyklinio skambučio, vėl kviečiančio mokinius ir mokytojas į klases.

Malonius ir šiltus sveikinimo žodžius mokiniams ir jų tėveliams dovanojo Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėjas Darius Brazys, Radviliškio savivaldybės tarybos narys Paulius Kablys, Baisogalos seniūnė Renata Masiulienė, gimnazijos direktorė Rita Juškevičienė ir Baisogalos bažnyčios klebonas Arūnas Urbelis. Visiems linkėta sėkmės, energijos ir kantrybės, pirmokams – nepatirtų įspūdžių, tėveliams – džiugesio ir pasididžiavimo savo vaikais, mokytojams profesinės išminties, mokinių ir tėvų pagarbos, abiturientams – sėkmingo mokslo metų užbaigimo. Read the rest of this entry »

2019 m. rugsėjo mėn.
« Bir   Spa »